סוגי ביטוחים

 

ביטוח רכב

 
מה זה ביטוח חובה?
 
ביטוח חובה מפצה את הנהג הנוסעים או כל אדם אחר שנפגע ע"י הרכב, ללא כל הגבלה (סכומים שיכולים להגיע למליוני שקלים). טעות נפוצה בקרב הציבור היא, לחשוב שאין כל הבדל בתשלום ביטוח החובה בין חברת ביטוח אחת לרעותה. אלא שהמציאות מוכיחה אחרת, ויש הבדלים של עד מאות שקלים בשנה בין פוליסות של חברות שונות. הדבר נובע משינויים ומהבדלים בהגדרות ביטוח הרכב עבור סוגי אוכלוסייה שונים, כגון ביטוח חובה לצעירים, הנחות למגזרים שונים ועוד.
 

איך תדעו האם ביטוח החובה שלכם משתלם עבורכם מבחינה כספית?

 
עצה מעשית מאנשי המקצוע של "רוזן ענק הביטוח": באתר משרד האוצר תוכלו למצוא מידע רב ומגוון בנוגע לביטוח חובה לרכב. ניתן אף למלא את הטופס המקוון באתר, ולקבל מחירון ביטוחי-חובה בכל חברות הביטוח בישראל. אנחנו מחוברים ישירות לכל חברות הביטוח המובילות ומסוגלים לבצע את הביטוח הזול והמתאים ביותר.
 
הסברים נוספים ותנאי הפוליסות>
 

ביטוח דירה ומשכנתא

 
ביטוח דירה – איך קובעים את מחיר הפוליסה
 
על מנת לקבל הצעת מחיר לביטוח דירה, דרוש מידע אודות סוג הנכס: האם דירת קרקע, בניין דירות, קומה בבניין ועוד? מיקום גיאוגרפי (מרכז הארץ, צפונהּ, דרומהּ), מיגון קיים (אזעקות, סורגים, פלדלת) וכמובן בשווי המבנה והתכולה. כמו כן יש להתחשב גם במאפייני בעל הנכס: בגין תביעות ביטוח קודמות ועוד.

כדי לקבוע את השווי האמיתי של הרכוש, רוזן ענק הביטוח מעמיד לרשות המבוטחים שרותי סוקר מעריך ללא עלות כספית מצד המבוטח. לאחר שכל המידע הועבר לחברת הביטוח, ניתן לקבוע את תעריף פוליסת ביטוח הדירה. התעריף עשוי להשתנות בין חברה אחת לרעותה, לכן יש חשיבות רבה לביצוע סקר-שוק ולהשוואת מחירים.
 
 
הסברים נוספים ותנאי הפוליסות>
 

ביטוח עסקים

 
ביטוחי עסקים מספקים כמה סוגים של כיסויים. לפיכך, יש לחשוב מראש על הצרכים של בית העסק או החברה, ובהתאם לכך לתכנן את פוליסת הביטוח. צוות המומחים של "רוזן ענק הביטוח" ישמח לסייע לכם לזהות את הצרכים הביטוחיים של העסק, ויחד אתכם לבנות את פוליסת הביטוח המשתלמת ביותר.
 
 
הכיסויים הנפוצים בביטוחי עסק:

 • ביטוח מבנה העסק כנגד סיכונים רבים
 • ביטוח תכולת העסק כנגד סיכונים רבים
 • ביטוח צד ג'
 • ביטוח חבות מעבידים
 • ביטוח אחריות מקצועית
 • ביטוח אחריות המוצר
 • ביטוח אובדן רווחים
 • ועוד

חשוב לזכור - בכל פוליסה קיימים סייגים לחבות החברה.

לכן תמיד יש לעיין בתנאי הפוליסה של חברת הביטוח כאשר מעוניינים בביטוח עסק.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביטוח חיים ובריאות

 
הידעתם? מאז שנת 1997, כמות האנשים בישראל שבוטחו בביטוחי בריאות פרטיים – הוכפלה, ואף מעבר לכך (לפי סקר של מכון ברוקדייל).

יחד עם הגידול העצום בכמות המבוטחים בתחום זה, הגיעה גם הצפה של השוק בכמות גדולה של תוכניות ביטוח. מיותר לציין שהגיוון הרב (שלעתים יוצר כפילויות), יותר מבלבל ממועיל. יש לזכור שמערך תוכניות ביטוחי הבריאות של חברות הביטוח, מיועד להתמודדות עם מערכת הכיסויים המצויה בשוק, תוך מענה מוגדר ללקוחות שונים.

במסגרת ביטוחי החיים אנו מתמחים גם בפנסיית חובה ובביטוחי מנהלים מערכת התוכניות מאופיינת במספר פרמטרים:

 • גיוון - התוכניות מאפשרות מגוון כיסויים: מכיסוי רפואי בסיסי במצבי חירום (השתלות, טיפולים מיוחדים, למחלה קשה ותרופות), דרך כיסוי משלים לבעלי שב"ן קופת חולים, ועד ביטוח רפואי פרטי רחב ביותר.
 • תחרותיות - התוכניות במבנה זה תחרותיות ביותר, לעומת כל האלטרנטיבות המצויות כיום בשוק הביטוחים הפרטיים - גם ברמת הכיסוי וגם ברמת המחיר.
 • מודולריות - מערכת כיסויים נוחה לתפעול, ובעיקר מאפשרת שינויים על פי יכולת הלקוח וצרכיו לאורך זמן

גילוי נאות:
הסוכנות רוזן ענק הביטוח בבעלות סוכן הביטוח רוזן אריה ת.ז 054688908 עוסקת בשיווק פנסיוני ולא ייעוץ פנסיוני. הסוכנות בקשר עסקי עם גופים מוסדיים כגון: מגדל חברה לביטוח, מנורה חברה לביטוח, כלל חברה לביטוח ופניקס חברה לביטוח לצורך שיווק מוצרים פנסיונים ופיננסים של גופים אלו. קיימת זיקה כמשמעותה בחוק השיווק הפנסיוני, בין הסוכנותלגופים מוסדיים אלה לבין המוצרים המשווקים ע"י הסוכנות.
 

בדיקת התיק הביטוחי

 
רבים מאיתנו לא יודעים איזה ביטוחים יש להם, אם יש לנו כפל ביטוחי ואיפה יש אפשרות לחסוך הרבה כסף.
כל מה שצריך לעשות הוא להקליד פרטים מזהים, ואז תקבלו דרך הממשק באתר את כל הביטוחים שרשומים על שמכם.
המומחים של רוזן ענק הביטוח יכולים לבדוק את הביטוחים הקיימים (ביטוח משכנתא, ביטוח חיים, ביטוח בריאות ועוד), לבטל כפילויות,
לבצע השוואה בין הביטוחים השונים ולחסוך לכם הרבה כסף מבלי לפגוע בזכויות שלכם!
 

ביטוח נסיעות לחו"ל